I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Sledovat

16.03.2019

Focení zvířata v zoologických zahradách už máte v malíčku? Pojďte se posunout o trochu dál. Na kurzu focení zvířat v Bavorském lese už jste jen krůček od focení divokých zvířat. Díky prostorným výběhům se zde dají pořídit fotografie, které působí skoro jako z volné přírody. Také ne vždy zde má člověk hned štěstí zvířata spatřit a tak si procvičíte i tolik potřebnou trpělivot pro focení divokých zvířat. Kromě velké šelmí trojky, jako je medvěd hnědý, vlk obecný a rys ostrovid, zde není nouze o další atraktivní a vzácné druhy. Více podrobností o kurzu najdete zde

21.11.2018

Vánoce se kvapem blíží a tak nabízím opět nástěnný kalendář na rok 2019. Tentokrát na výšku, formát 320x450 mm. Kdyby chtěl někdo last minute dáreček, napište mi prosím email. Cena za kus 250,- plus případné poštovné.

02.10.2018

Pokud se Vám moje fotky líbí, přijďte si v přátelské atmosféře zafotit do ZOO Praha a dozvíte se také spoustu zajímavostí ze života zvířat. Megapixel fotokurz Jdeme fotit do zoo

06.11.2017

Zdravím ptačí nadšence,
kdo by chtěl udělat radost sobě, nebo svým blízkým nabízím nástěnný ptačí kalendář z českých luhů a hájů, formát 420x310 mm. Níže uvádím náhled všech stran, ale jedná se samozřejmě o 12 fotografií/ listů ;) Pro více informací mi prosím napište email, děkuji.

22.09.2017

Vánoce se kvapem blíží a teď máte jedinečnou možnost podpořit super projekt, udělat radost sobě nebo svým blízkým plakátem s motivy mých fotek a ještě přispět na dobrou věc ;) Část výtěžku z každé prodané fotky dostane Nadace na ochranu zvířat. Dlouho neotálejte, kampaň platí pouze do 26. září.

http://www.sakipaki.cz/gabrielova/

29.07.2017

Nedávno jsme vyrazili fotit a obhlédnout faunu k sousedům do Polska. Vybrali jsme si Biebrzanský národní park, který je největším národním parkem v Polsku vůbec a v Evropě je unikátní pro své rozsáhlé močály a rašeliniště. Je domovem především velkého množství bahňáků a dravců a na jaře, když se řeka Biebrza vylije z břehů, se objeví tisíce tažných ptáků. Celkem bylo v parku pozorováno kolem 273 druhů ptáků.  V údolí řeky žije také největší počet losů v Polsku a narazit můžete i na vlky, vydry a bobry.  

Pokud jde o ptáky, nejlepším obdobím pro návštěvu Biebrzanského NP je samozřejmě jaro, kdy v květnu už je většina migrujících ptáků na místě. Naproti tomu v zimě ve sněhu se dají zase dobře stopovat velcí savci. Prostě každé roční období má něco do sebe a v parku je taková diverzita, že se nemůže stát, abyste něco zajímavého nepozorovali. My jsme ale vyrazili na začátku července, jak nám dovolily státní svátky.

Tomu, že největší část parku zabírají mokřady,...

Please reload

November 21, 2018

October 2, 2018

Please reload

Nejnovější příspěvky
Hledat na blogu
Nejlepší příspěvky

Biebrzanské dobrodružství

July 29, 2017

1/1
Please reload

Archiv
Please reload

© 2017-2019 by ZUZANA GABRIELOVÁ   gabrielova.zu@gmail.com  +420 723 156 557

  • 500px
  • Grey Facebook Icon
  • email
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon