top of page

Zakázkové fotografování

Co fotím?

Nabízím možnost zakázkového fotografování zvířat / domácích mazlíčků, mazlíčků společně s páníčkem a také fotografování dětí.

Pokud byste měli zájem o fotografování jiného charakteru neváhejte se mi ozvat a společně to probereme.

 

Kde a jak fotím?

Fotografování probíhá většinou hodinu až hodinu a půl venku v přírodě za přirozeného světla. Nejlepší světlo na focení je odpoledne a navečer nebo ráno samozřejmě s ohledem na předpověď počasí. Jsem z okolí Jíloviště Praha-západ, kde se nachází krásná příroda s loukami a lesy. Pokud máte své vlastní oblíbené místo není problém kamkoliv dojet. Fotografování probíhá nejčastěji během spontánní aktivity bez aranžování. Já se vždy snažím zachytit autentickou atmosféru a emoce. Sama mám dva psíky a jsem máma dvou dětí, takže na trpělivém a respektujícím přístupu si zakládám.

 

Cena a provedení

Na e-mail Vám pošlu sadu 8 fotografií ve formátu JPG v kvalitě pro sociální sítě společně s odkazem na stažení archivu, ve kterém budou fotky v kvalitě pro tisk. V případě zájmu pro Vás mohu tisk i zprostředkovat.

Cena balíčku je 2 000,- Kč.

Cestovní náklady nejsou účtovány do 20 km od Jíloviště. Jinak je potřeba připočítat náklady 10 kč/km. Máte zaručené rychlé zpracování nejpozději do týdne.

 

Focení je možné darovat jako dárek. Na požádání Vám ráda vystavím dárkový poukaz. Platnost poukazu je 12 měsíců ode dne zakoupení.

V případě zájmu Vám ráda připravím kurz na míru podle Vašeho přání.

Kontakt

Zuzana Gabrielová
Holešovice, 170 00

Czech Republic
gabrielova.zu@gmail.com

Tel: + 420-723-156-557
 

Zpráva odeslána!

bottom of page