top of page

O mně

Už od dětství mám velmi blízký vztah ke zvířatům
a přírodě obecně. Během studia Wildlife managementu jsem se v roce 2012 podívala
do Jihoafrické republiky, kde jsem strávila dva měsíce výzkumem etologie zvířat v Krugerově národním parku. Vyfotila jsem zde spoustu dokumentačních fotografií zvířat a tato cesta byla jedním z velkých impulsů pro to, se focení více věnovat. Uvědomila jsem si, že atraktivně vyfocená zvířata dokáží v lidech vzbudit zájem o jejich ochranu.
To jsem zužitkovala například při dobrovolnickém projektu Talarak na ostrově Negros na Filipínách.

 

Dnes mám foťák vždy při ruce, jak při toulkách českou přírodou, tak i na cestách. Miluji výpravy do tropů kvůli jejich obrovské druhové diverzitě. Nejraději dokumentuji ohrožené druhy zvířat a zvířata
s důrazem na jejich přirozené prostředí. Od roku 2018 vedu kurzy fotografování zvířat pod společností Megapixel. Do budoucna bych se ráda věnovala ochranářské fotografii.

Největší dosavadní fotografické úspěchy jsou první místo v soutěži Věda je krásná 2017 v kategorii Objevitelská, první místo v soutěži Czech Nature Photo 2019 v kategorii Cena za nejlepší fotografii české přírody a Cena diváků v soutěži Czech Nature Photo 2022.

Pokud byste měli zájem o přednášku, výstavu, nebo jiné fotografické služby než inzeruji u sebe na webu, neváhejte se se mnou spojit.

Kontakt

Zuzana Gabrielová
Praha 7, Holešovice, 170 00

Czech Republic
gabrielova.zu@gmail.com

Tel: + 420-723-156-557
 

Zpráva odeslána!

bottom of page