top of page
DSC_0018_02.jpg

O mně

Už od dětství mám velmi blízký vztah ke zvířatům a přírodě obecně. Během studia Wildlife managementu jsem se v roce 2012 podívala do Jihoafrické republiky, kde jsem strávila dva měsíce výzkumem etologie zvířat v Krugerově národním parku. Vyfotila jsem zde spoustu dokumentačních fotografií zvířat a tato cesta byla jedním z prvních velkých impulsů pro to, se focení více věnovat. Uvědomila jsem si, že dokumentování přírody, jde ruku v ruce s její ochranou. To jsem zužitkovala například při dobrovolnickém projektu Talarak, zaměřeném na ochranu ohrožených druhů zvířat na Filipínách.

 

V roce 2017 jsem absolvovala rekvalifikační kurz fotograf - fotoreportér, akreditovaný MŠMT.

Od roku 2018 vedu kurzy fotografování zvířat pod společností Megapixel a dále nabízím kurzy vlastní. Kromě kurzů fotografování zvířat se věnuji také zakázkovému fotografování, zaměřuji se především na zvířata.

Mezi mé dosavadní největší fotografické úspěchy patří první místo v soutěži Věda je krásná 2017 v kategorii Objevitelská, dále první místo v soutěži Czech Nature Photo 2019 v kategorii Cena za nejlepší fotografii české přírody a Cena diváků v soutěži Czech Nature Photo 2022.

 

Foťák mám vždy při ruce, jak při toulkách českou přírodou, tak i na cestách. Nejraději dokumentuji ohrožené druhy zvířat a zvířata s důrazem na jejich přirozené prostředí.

 

Pokud byste měli zájem o přednášku, výstavu, nebo jiné fotografické služby než inzeruji u sebe na webu, neváhejte se se mnou spojit.

Kontakt

Zuzana Gabrielová
Praha 7, Holešovice, 170 00

Czech Republic
gabrielova.zu@gmail.com

Tel: + 420-723-156-557
 

Zpráva odeslána!

bottom of page